fbpx

TESTI END: Kuhu peaksid sel suvel Eestis reisima?

0%

Silme ees terendab nädalavahetus. Haarad kaasa...?

Sinu meeli turgutavad kõige rohkem...?

Sulle meeldib olla ümbritsetud...

Kõige suvisem toit sinu jaoks...?

Mõnusaim tegevus...

TESTI END: Kuhu peaksid sel suvel Eestis reisima?
Saared

Meri ja päike on sinu puhul kindla peale minekud. Tõenäoliselt istudki juba praamijärjekorras, sest isegi kui päikest pole, siis meri ikka on. Kadakased karjamaad, tuulemühin ja merekohin… adruhaisust ja sulavast jäätisest rääkimata. Õnneks on Eestis lausa 2222 meresaart, seega avastamist peaks jaguma.
Lõuna-Eesti

Ihhii, mägedesse! Need vallatud kurvilised teed, kõrgmäestik, mis otse loomulikult kulmineerub isegi kergelt hingeldama võtva 318-meetrise tipuga. Sealt on sul hea vaadata, kuhu järgmisena oma sammud seada, sest just vaheldusrikkus, metsadesse peidetud järvekesed, külapoed ja hea vaibiga linnakesed on need, mis su südame võidavad. Pilt: puhkaeestis.ee
Tagaaed või suvila

Kööginurgas seisab suurim arbuus, mille sa veel Rimist koju jaksasid veeretada. See oligi sinu viimane suur töö ning paljaste varvaste ainus ülesanne on end veel sooja muru sisse sättida. Las rahvas reisib ja sehkendab, sinul on aega küll. Lisaks saad teada, kas on ka hea sääseaasta ja kui kõrge on naabrite taluvuspiir muru kasvutempo osas. Niiviisi, linnulaulu ja niidukite imelises kõlas mõtled, et Eestis on ikka hea puhata küll.
Üritused üle Eesti

Sina oledki see, kelle kohta vanemad inimesed nendiksid, et „too ei püsi ju pudeliski paigal“. Sa tead täpselt, kus toimuvad külapeod ja simmanid, autokinod ja festivalid. Eesti teede kaart on sul alates Ida-Virumaast kuni Pärnuni nii selge, et sinu kunagine geograafiaõpetaja õnnitleks sind isiklikult – kui ta vaid teaks. Sa naudid elu ja melu ning ükski Suure-Jaani või Toila ei saa teha üritust, ilma et sina sellest osa ei saaks.

Share your Results:

Share your amazing thoughts!

%d bloggers like this: