fbpx

TESTI END: Kas sobid reisima üksi, kaksi või pundiga?

0%

Sinu jaoks on päev enim korda läinud siis, kui...

Iseloomustaksid end eelkõige sõnadega...

Said tasuta tordi. Kelle kutsud külla?

Mis on sinu lemmikpüha?

Kuidas tunned end uute inimestega kohtudes?

Võidad lennupiletid Keeniasse. Mida teed?

TESTI END: Kas sobid reisima üksi, kaksi või pundiga?
Soolorändur

Sulle meeldib rännata üksi – väärtustad vabadust ja otsustusvõimalust. Tahad, magad sisse, tahad, lähed päikesetõusu vaatama ja pole sinu asi kellegagi kompromisse teha. Oled julge, seiklusjanune ja uudishimulik laps, kes ei karda võtta vastutust kogu reisi planeerimise ees. Vastupidi, väljakutsed on pool lõbust.
Perega puhkaja

Sulle meeldib reisida koos perega – kõige lähedasemad olgu ikka kõik koos! Luua ühiseid mälestusi - süüa pühapäeva pannkooke veidi teises keskkonnas, näha oma silmaga mõnd uut vaatamisväärsust – on täpselt see, mida sinu hing ihkab.
Sõpradega seikleja

Sinu jaoks pole paremat viisi maailma avastamiseks kui võtta sõbrad kampa, pista piletid ühte taskusse, omavahelised naljad teise ja avada uks uutele seiklustele. Eesootavad kogemused ja ootamatud läbielamised tugevdavad teie sõprussidemeid veelgi, pealegi on koos alati julgem ja lõbusam.
Kaaslasega kulgeja

Sulle meeldib rännata nii, et kõrval sammub elukaaslane või parim sõber. Esiteks on niimoodi julgem. Teiseks on alati keegi, kellega ühiseid emotsioone jagada, nõu pidada, nalja teha, edasisi seiklusi planeerida. Kaks pead on ikka kaks pead!

Share your Results:

Share your amazing thoughts!

%d bloggers like this: