Tippkohtumised

Alati ei pea istuma rongile, et jõuda kaugele, astuma pardale, et lennata kõrgemale, sukelduda vette, et kaevuda sügavamale. Rännata kellegi mõttelõnga mööda, astuda samm kellegi teise maailma võib tihti olla suurem elumuutja, kui üheotsapilet Aafrikasse.

“Teekonda saab kõige paremini mõõta sõprades, mitte kilomeetrites.” – Tim Cahill

Selleks, et leida enda tuleviku otsuste tarbeks parim giid, parim teejuht, pakub Wandersell koostöös Euroopa Solidaarsuskorpuse ja SA Archimedesega noortele TASUTA võimalust kohtuda üks ühele õhtusöögilaua taga oma ala ekspertidega.

beautiful-beverage-blond-hair-2672859.jpg

Tahame leevendada probleemi, kus paljud noored ei tea, mida nad tahaksid tulevikus teha: mida ja kus õppida, kellena ja kus töötada. Tahame anda noortele võimaluse luua kontakte ja küsida turvalises keskkonnas küsimusi. Kohtumine aitab loodetavasti noortel endas ja tulevikku puudutavates valikutes ja otsustes paremini selgusele jõuda.

Oled kuni 25-aastane ja tahaksid kohtuda oma iidoli/eeskujuga?

Minna tasuta õhtusöögile – või meiegi poolest, brunchile – inspireeriva näitleja, laulja, kultuuritegelase või küberkaitse tehnikuga? Kes on sinu eeskuju?

Kõik, mida sina pead tegema, on järgnev:

4k-wallpaper-audience-band-2064058

  • Valmista meile 1-minutiline video või ilus kiri või luuletus või leia mõni muu viis, kuidas loominguliselt selgitada, kellega ja miks just sina tahaksid ja peaksid kohtuma.
  • Saada oma meistritöö aadressile: eestitippkohtumised@gmail.com
  • Hoia põnevatel pakkumistel silma peal ka meie FB lehel: Eesti Tippkohtumised

Võitjaid teavitame meili teel ja Facebooki lehel.

PS. Kõik kulud (transport, hommiku-, lõuna- või õhtusöök) on kaetud projekti poolt ning noortele 100% tasuta.

Võta osa ja anna võimalusest teada enda sõpradele, õele ja vennale, tütrele ja onupojale. Ja juba homme võid olla sina see, kes hommikusöögilauas Ivo Linna või Erki Noolega juttu puhub.

Lisaküsimuste korral võta meiega julgelt ühendust: eestitippkohtumised@gmail.com või FB lehe kaudu.

Projekti juhivad Madle ja Inge-Helene sõpruskonnaga.

eestitippplakat