Vasta ausalt ja 2019. aasta tuleb sinu elu parim!

Veel viimased tunnid ja minutid ja sekundid. 

777
.... aeeee... 2019?

… veidi on veel aega! Ja selle aja täitmiseks pakun teile midagi väga eksklusiivset. No midagi täiesti värsket, nii värsket, et mitte keegi sellest veel Eestis midagi ei teagi. Tegelikult avaldati see eesti keeles alles umbes pool tundi tagasi! Suur tänu kiiretele ungarlastele. 

Niisiis – see miski kätkeb ennast võimet panna teid sügavalt mõtlema, meenutama, avama südame, ühendama sõpruskondi, andma hoogu unistustele. Kõrvalnähtudena võib esineda naerupahvakuid ja pisaraid. Mis kõige tähtsam – see annab hea tõuke selleks, et 2019 tuleks elu parim. Valmis? 

Mis nõidus see siis on? Leiad selle siit: https://yearcompass.com/ee/

Kliki “Download” ja prindi oma raamatuke välja (soovitan kahepoolselt, siis saad selle ilusti kokku voltida). 

Kui on meeles, siis võid täitmise ajal teha ka pilti ning jagada koos hashtagidega nagu #yearcompass ja #wandersell ja üks teist saab uue aasta puhul armsa üllatuse osaliseks 🙂 Minu esimene uue aasta lubadus!

 

Seniks aga… nägudeni uuel aastal! 

 

Madlen

 

2 Comments on “Vasta ausalt ja 2019. aasta tuleb sinu elu parim!

    • Jeebus, ma nii aeglane 😀 Kuidagi sattusid kõik kommentaarid spämmi, aga katsun terasem olla nüüdsest. Poole aasta lubadus 😀 Aga tegid ära? Ja võibolla nüüd just paras hetk jälle pilk peale visata, hea rajal püsida/meenutada, mis oluline 🙂

Share your amazing thoughts!

%d bloggers like this: